Po transferze Chilijczyka do Manchesteru City Barcelona przeprowadzi rewolucję

Jestem bardzo dumny, mogąc dołączyć do Manchesteru City.O ile Królewscy rzeczywiście nie przeprowadzili latem żadnego spektakularnego transferu.Wiem, że ten klub buduje coś wyjątkowego i mam nadzieję, że będę częścią wielu sukcesów w nadchodzących latach.

Wiem, że klub buduje coś szczególnego i mam nadzieję, że będę częścią wielu nadchodzących sukcesów – powiedział na konferencji prasowej nowy nabytek Obywateli,to Los Colchoneros wydali na transfery ponad 90 milionów euro, a Barça przeprowadziła bodaj najpoważniejszą rewolucję kadrową w ostatnich latach.

Śledziłem postępy koszulka Manchester Cityw ostatnich latach i oczywiście znam kilku moich nowych kolegów z Copa America.Katalończycy spełnili prośby Luisa Enrique.Nie jest łatwo opuścić taki klub, jak Barcelona, w którym spędziłem dwa wspaniałe lata, ale okazja pracy u boku Pepa Guardioli była za dobra, by ją odrzucić